Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Grójcu poinformowało o podwyżce cen biletów jednorazowych oraz biletów miesięcznych. Ma ona nastąpić od 1 maja.
Zgodnie z informacją zamieszczonych w mediach społecznościowych cena biletów jednorazowych wzrośnie o 1 zł, a cena biletów miesięcznych od miesiąca maja wzrośnie o 31 zł.
Jak czytamy w komunikacie, "podwyżka cen spowodowana jest znacznym wzrostem kosztów paliwa - cena paliwa wzrosła o około 50% netto, co bezpośrednio wpływa na koszty funkcjonowania transportu".
Spółka zwróciła się wyrozumiałość i zrozumienie zaistniałej sytuacji.













20 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia