• Trakt Królewski w Grójcu
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8

PILNE! Strzelanina i pościg w Wólce Kosowskiej

Fot. SW
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami

Przy centrum handlowym w Wólce Kosowskiej trwa policyjna akcja.

Jak relacjonuje nam jeden ze świadków, słychać było strzały. Po pościgu policjanci zatrzymali dwie osoby. Na miejscu pojawiło się bardzo dużo uzbrojonych funkcjonariuszy. Są też karetki pogotowia.

Biuro Prasowe Komendy Stołecznej Policji nie udziela na razie żadnych informacji na temat okoliczności działań funkcjonariuszy w Wólce Kosowskiej. Potwierdza jedynie, że zatrzymano dwie osoby i użyto broni.

Tymczasem Radio RMF FM podaje na swojej stronie internetowej, że policjanci użyli broni podczas pościgu za bandytami, którzy napadli na właściciela kantoru w Nadarzynie koło Warszawy. Jeden z napastników został ranny. W trakcie ucieczki samochód przestępców został zablokowany - m.in. przez korek, który utworzył się na jezdni - a ścigani zaczęli taranować inne pojazdy. Wtedy padły strzały ostrzegawcze. Ponieważ bandyci wciąż nie zamierzali się zatrzymać, padł - jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM - strzał w kierunku samochodu. Kula raniła jednego z uciekających w nogę.




Komentarze (8)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.




Recepta online - zamów przez internet na e-recepta.net

Najnowsze






Popularne






Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia