Podopieczni Mariusza Lisieckiego od poniedziałku wznowili treningi. Na razie pracują indywidualnie. Na pierwszych, wspólnych zajęciach cała drużyna spotka się we wtorek 18 stycznia.
W trakcie przygotowań Mazowsze będzie trenowało trzy razy w tygodniu na swoich obiektach. Na pierwszym treningu ma pojawić się kilka nowych twarzy.
Przypomnijmy, iż na półmetku rozgrywek drużyna z Grójca plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej z 23 punktami na koncie.
Plan meczów towarzyskich Mazowsza Grójec:
29.01 Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha (IV liga), sobota godz. 12:30 Grójec
5.02 Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos (A-klasa), sobota godz. 12:30 Grójec
12.02 Mazowsze Grójec - GKS Podolszyn (Liga okręgowa), sobota godz. 12:30 Grójec
19.02 Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin (IV liga)
16.02 Mazowsze Grójec - Jedność Żabieniec (A-klasa), środa godz. 18:30 Grójec
26.02 Mazowsze Grójec - LKS Promna (Liga okręgowa), sobota godz. 12:30 Grójec
5.03 Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto (Liga okręgowa), sobota godz. 12:30 Grójec
12.03 Mazowsze Grójec - GPSZ Głuchów (A-klasa), sobota godz. 12:30 Grójec













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia