15 lutego 2024 roku w ratuszu w Grójcu odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej.
Podczas obrad wybrano prezydium, w skład którego wchodzą:
Przewodniczący: Szymon Kałkowski
Wiceprzewodniczący: Sebastian Nowakowski
Wiceprzewodnicząca: Lena Czacharowska
Sekretarz: Olaf Dudek
Radni: Małgorzata Adamska, Patryk Seta, Ignacy Maciak, Maja Popkowicz, Hanna Jackowska, Mikołaj Barszcz, Klara Hamera, Lena Dulemba, Marcin Kapica, Adrianna Kot, Zuzanna Majewska, Gabriela Mydłowska, Aniela Fiszlak, Nadia Organiściak, Agata Rosłoniec, Piotr Zegarski.
Młodzieżowa Rada Miejska w Grójcu jest organem o charakterze konsultacyjnym, działającym w celu wspierania i upowszechniania idei samorządowej wśród młodzieży. Celem działania Młodzieżowej Rady Miejskiej jest kreowanie wśród młodych ludzi postaw obywatelskich, koordynowanie ich samorządowej działalności, pośredniczenie w kontaktach między uczniami szkół grójeckich a władzami Gminy i Miasta Grójec













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
18 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia