Burmistrz Jacek Stolarski w projekcie przyszłorocznego budżetu zaproponuje 5-procentową podwyżkę pensji pracowników obsługi oświaty - informuje gazeta "Nad Wisłą". To reakcja na list, w którym pracownicy administracji gminnych szkół zaapelowali do samorządu, by podniósł im pensje.
Pensje pracowników administracji szkół pozostają na niezmienionym poziomie od 2011 roku. Przykładowo w „Jedynce”, sprzątaczka z długoletnim stażem dostaje miesięcznie 1418 zł brutto plus 20 proc. premii.
Na temat planowanych podwyżek grójeccy rajcy wyrażą swoje zdanie, przyjmując budżet gminy na rok 2014. – Zaproponuję państwu do zaakceptowania podniesienie pensji pracowników obsługi oświaty o 5 procent. Chciałbym, aby podobnie wzrosły wynagrodzenia pracowników innych jednostek budżetowych gminy – oświadczył podczas ostatniej sesji burmistrz Jacek Stolarski.
ma, nadwisla.pl













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
14 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia