Gmina Grójec wraz z sąsiednimi gminami, w związku z zaprzestaniem przewozów na trasie Warszawa – Piaseczno – Prażmów – Grójec przez firmę PKS Polonus, podjęła działania w celu zapewnienia ciągłości komunikacji publicznej dla mieszkańców.
Od września 2025 r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa nr 751, kursująca na trasie: Grójec – Prażmów – Piaseczno – Mysiadło – Warszawa (Metro Wilanowska).
Autobus kursuje bezpośrednio – nie ma konieczności przesiadki w Mysiadle.
Rozkład jazdy został przygotowany w dwóch częściach (Grójec–Mysiadło oraz Mysiadło–Warszawa) wyłącznie z przyczyn formalnych wynikających z porozumień między gminami. W praktyce jest to jedna, ciągła linia.
[Zobacz rozkład jazdy – część 1: Grójec–Mysiadło]
[Zobacz rozkład jazdy – część 2: Mysiadło–Warszawa]
Źródło zdjęcia: Depositphotos













20 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia