Burmistrz Gminy i Miasta Grójec serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej.
Jako współorganizatorzy uroczystości, pragniemy oddać hołd bohaterom, którzy z najwyższym poświęceniem walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Wspólna obecność i wystawienie pocztów sztandarowych będą wyrazem naszej wdzięczności oraz pielęgnowania lokalnej pamięci historycznej.
Program uroczystości:
- 08:15 – Zbiórka pocztów sztandarowych na dziedzińcu Kościoła Miłosierdzia Bożego w Grójcu.
- 08:30 – Msza Święta w intencji Żołnierzy Armii Krajowej.
- 10:00 – Główne uroczystości patriotyczne na Placu Wolności w Grójcu.
Zapraszamy delegacje, poczty sztandarowe oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w uroczystości.














5 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia