Młodzicy GKS Belsk Duży wprowadzali piłkarzy na mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Zrinjski Mostar.
Trzech chłopców z GKS Belsk Duży przebywa na stacjonarnym obozie piłkarskim organizowanym przez Legię Soccer Schools, w trakcie którego dzieci odbywają zajęcia w Warszawie, głównie na terenach warszawskiego klubu. Organizatorzy sprawili wielką frajdę naszym zawodnikom – umożliwiając im wprowadzenie piłkarzy na mecz.
Mateusz Hermanowicz – wprowadzał „Legionistę”: GUILHERME C. MARQUES, natomiast Mateusz Biniszewski i Filip Tworek piłkarzy drużyny przyjezdnej czyli Zrinjskiego Mostaru.
Trzeciego dnia uczestnikom udało się zrobić zdjęcie z selekcjonerem naszej kadry. Adam Nawałka akurat przebywał na obiektach przy Łazienkowskiej 3.
Źródło:
www.legia.com
www.legia.net
http://www.legiasoccerschools.pl/
własne
DP













9 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
11 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia