W pierwszym meczu towarzyskim pod wodzą nowego trenera - Macieja Soroki - piłkarze grójeckiego Mazowsza minimalnie 2:3 (0:2) ulegli IV-ligowemu MKS Piaseczno. Obie bramki dla żółto-niebieskich strzelił Jakub Derewicz.
W składzie grójczan zabrakło dochodzącego do siebie po kontuzji Pawła Grodzkiego, a sprawy osobiste zatrzymały Pawła Wysockiego.
Kolejny mecz towarzyski w sobotę w Grójcu. O godz. 12.30 zagramy z Żyrardowianką Żyrardów.
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec 2:3 (0:2)
Gole: Derewicz (2)
Skład Mazowsza: Przybylski - Lisiecki, Gałka, Korczak N., Nojek D., Złoch, Małecki, Nojek M., Rogoziński, Czerepok, Sobczak
Grali także: Derewicz, Almir Erden, Jędrzejczyk, Łukasik, Lepa, Dąbrowski, Szymański, Zieliński
MAZOWSZEGROJEC.PL













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia