Trzech podopiecznych trenerów Ireneusza Juraszewskiego i Jacka Siedleckiego pojedzie na zgrupowanie Reprezentacji Polski w kategorii U-14.
Hubert Gaik , Antek Juraszewski i Filip Poradzki znaleźli się w gronie 36 najlepszych młodych koszykarzy z całej Polski.
Swoją przygodę z koszykówką zaczęli pięć lat temu. Przez ten czas wylewali czasie treningów hektolitry potu.Teraz widać ,że nie robili tego na darmo.
Powołanie do reprezentacji Polski to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Jest to jednak dopiero początek ich nowej drogi. Obaj szkoleniowcy są bardzo dumni i szczęśliwi ze swoich wychowanków.
Zgrupowanie odbędzie się 19 lipca w Krakowie. Trener kadry to Łukasz Kasperzec.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia