3 stycznia 2018 roku w Grójeckim Ośrodku Kultury usłyszymy Koncert Wiedeński Strauss Gala.
KONCERT WIEDEŃSKI
STRAUSS GALA
Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO & Soliści & Balet
Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą radosne walce Johana Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach.
Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO oraz solistów lwowskiej sceny, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze duety miłosne. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.
Obsada:
Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO
Johann Kruk – skrzypce solo
Alyona Kysteniova – sopran
Ruslan Zinevych – tenor
Ivana Komarevich – sopran













12 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
13 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia