W sobotę, 9 września, na skwerze przy Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejny seans kina plenerowego. Kino na leżakach przygotowało komedię obyczajową "Zupa nic".
Film opowiada o rodzinie, która stara się ułożyć sobie życie w realiach PRL-owskiej Polski. Główna bohaterka, Lucyna, jest młodą kobietą, która marzy o karierze aktorki. Jej mąż, Adam, jest nauczycielem, który stara się zapewnić rodzinie stabilizację. W ich życiu pojawiają się różne problemy, ale zawsze znajdują sposób, by je rozwiązać.
Seans rozpocznie się o godzinie 19:30. Partnerzy wydarzenia przygotowali niespodzianki i konkursy, w których do wygrania będą fantastyczne nagrody.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Organizatorami seansu są Kinads Media i Art-Foto-Media.
Partnerzy wydarzenia:
Kaufland
Alior bank
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Centrum rowerowe
Hortex
Moya - sieć stacji paliw
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
Polski Atom
PKP Polskie Linie Kolejowe
Castorama
Zapraszamy do Grójca na seans z Kino Na Leżakach!














23 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia