W sobotnie popołudnie podopieczni Mariusza Lisieckiego wysoko, bo aż 7:0 (2:0) pokonali przed własną publicznością czerwoną latarnię ligi, Oronkę Orońsko.
Całe spotkanie przebiegało pod dyktando żółto-niebieskich, którzy już w 3.minucie objęli prowadzenie za sprawą Sebastiana Ząbkowskiego. Przed przerwą podwyższyli. Po akcji Karola Praska futbolówkę do własnej bramki skierował jeden z piłkarzy gości.
W drugiej odsłonie meczu dominacja Mazowsza była jeszcze większa, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. Hattricka skompletował Ząbkowski, a na listę strzelców wpisali się również Karol Prasek, Daniel Złoch i Jakub Derewicz.
W następnej kolejce grójczan czeka wyjazd na trudny teren do Lipska. Mecz z Powiślanką zaplanowano na sobotę na godz. 17.00.
Mazowsze Grójec - Oronka Orońsko 7:0 (2:0)
Gole: Ząbkowski (3), Prasek, Złoch, Derewicz, sam.
Skład Mazowsza: Filewski (75. Dąbrowski) - Gałka, Wierzbicki, Złoch, Prasek (75. Konopka K.), Ząbkowski, Ostrowski (64. Konopka M.), Derewicz, Tarwacki, Jemioł (64. Gotlib), Kozłowski













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
14 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia