35-letni kierujący został zatrzymany za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Jak się okazało mężczyźnie można zarzucić znacznie więcej. Kontrola znajdzie swój finał w sądzie.
W weekend patrol drogówki pełnił służbę na terenie gminy Grójec. Po godzinie 23 mundurowi zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierujący przekroczył prędkość o 30 km/h. Sprawdzenie w bazie danych wykazało, że samochód nie posiada aktualnych badań technicznych, a mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania.
Ale to nie jedyny powód, dla którego nie powinien wsiadać za kierownicę. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol, a przeprowadzone przez nich badanie potwierdziło niemal promil alkoholu w organizmie.
Teraz nieodpowiedzialny kierowca trafi przed sąd, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
asp. Agata Sławińska
Źródło zdjęcia: Depositphotos














przedwczoraj, 09:19
Będą szukać wód termalnych w Grójcu. Magistrat czeka na oferty
8 dni temu
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
10 dni temu
Tragiczny wypadek w Drwalewie. Nie żyje 68-letni motorowerzysta
10 dni temu
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
11 dni temu
Ogłoszenia