W naszej gminie trwają prace nad organizacją pomocy psychologicznej w szkołach.
Gmina wystąpi o dodatkowe środki do Ministerstwa Edukacji Narodowej na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym.
Jak dowiadujemy się w Wydziale Edukacji, gmina może wnioskować o ponad 1 500 godzin z zakresu pomocy specjalistów. Ministerstwo Edukacji i Nauki przeznaczy na cały program 180 mln zł. Gminie Grójec może przypaść w udziale ponad 97 tys. zł.
Zajęcia będą odbywały się już od 1 marca.
W tej chwili Wydział Edukacji czeka na złożenie zapotrzebowania przez dyrektorów poszczególnych placówek.













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia