W środę 8 maja o godzinie 1:16 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu mieszkalnego w miejscowości Lewiczyn (gmina Belsk Duży).
Jak przekazali strażacy, budynek parterowy murowany wykorzystywany był jako obiekt dla pracowników sezonowych. W czasie pożaru nikt w obiekcie nie przebywał.
W działaniach brało łącznie udział 6 samochodów pożarniczych i 24 strażaków z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu oraz OSP (JRG Grójec, OSP Lewiczyn, Ochotnicza Straż Pożarna w Belsku Dużym).













21 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia