Właśnie została przyznana Miastu i Gminie GRÓJEC na rok 2022 kwota 97 491 zł ze środków rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej.
Powyższa kwota została przyznana z tytułu wsparcia szkół w zakresie zorganizowania dodatkowych zajęć specjalistycznych z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Już od 1 marca w naszych szkołach rozpoczyna się realizacja 1523 godzin zajęć ze specjalistami: logopedami, psychologami, pedagogami, terapeutami pedagogicznymi i pedagogami specjalnymi.
Tak duże wsparcie ma związek z trudnościami adaptacyjnymi po powrocie z nauki zdalnej.
Monika Kozłowska, Naczelnik Wydziału Edukacji













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia