We wtorek rano na drogach Powiatu Grójeckiego doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń.
Pierwsze zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 7.00 w miejscowości Otalążka (gmina Mogielnica), gdzie 22-letnia kobieta kierująca Nissanem wypadła na łuku drogi i dachowała, a następnie auto uderzyło w ogrodzenie.
Całe szczęście kobiecie nic się nie stało. Zdarzenie Policja zakwalifikowała jako kolizję, i nałożyła na kobietę mandat karny i 6 punktów karnych za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym.
Mniej więcej w tym samym czasie Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w Grójcu. - Kierujący pojazdem Opel Astra wyjeżdżając z ul. Poświętne nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Porsche Cayenne, który jechał od drogi nr 50 w kierunku centrum miasta – relacjonuje kom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.
Oplem kierował 73-letni mieszkaniec gminy Grójec. W samochodzie znajdowała się też jego małżonka, która ze złamaną nogą została zabrana do szpitala w Radomiu. Porsche prowadziła 43-letnia mieszkanka gminy Grójec.
Kierowcom nic się nie stało. Obydwoje byli trzeźwi.
Grójecka Policja apeluje o zachowanie ostrożności. – Przy obecnych warunkach pogodowych musimy zdjąć nogę z gazu – podkreśla w rozmowie z Grojec24.net, kom. Agnieszka Wójcik.











12 godzin temu
Leszek Przybytniak wraca do Sejmiku Województwa Mazowieckiego
17 godzin temu
Leszek Przybytniak wraca do Sejmiku Województwa Mazowieckiego
24 godziny temu
Leszek Przybytniak wraca do Sejmiku Województwa Mazowieckiego
wczoraj, 00:56
Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec - Korona Góra Kalwaria 0:2
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia