We wtorek 23 kwietnia 2024 r. od godz. 16.00 przed budynkiem Grójeckiego Ośrodka Kultury rozpocznie się charytatywny kiermasz ciast i loteria fantowa. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Małgorzaty Ostrowskiej, mieszkanki Grójca, która walczy ze złośliwym nowotworem.
Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejazdu kultowym Fiatem 126p "Maluch".
Organizatorami akcji są Organizacja Łączy Nas Dobro, Grójecki Ośrodek Kultury, Urząd Gminy i Miasta Grójec, Koło Gospodyń Wiejskich Głuchowskie Kumoszki, Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu Głuszec-Grójec w Grójcu oraz Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu.
W akcję muzycznie włączy się Paweł "Biba" Binkiewicz.














22 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia