Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 36-latka poszukiwanego przez sądy do odbycia kary pozbawienia wolności. Był ścigany czterema listami gończymi i zarządzeniami sądów, które nakazywały doprowadzenie mężczyzny do aresztu śledczego.
Ponad 6 lat za kratkami spędzi 36-latek z Warszawy, który został zatrzymany na początku tygodnia w gminie Belsk Duży. Był poszukiwany przez sądy w Warszawie i Elblągu do odbycia kilku wyroków, których łączny wymiar to 6 lat i 1 miesiąc pozbawienia wolności.
Mężczyzna trafił już do jednostki penitencjarnej, w której odbędzie zasądzoną karę.
asp. Agata Sławińska













13 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia