Policjanci zatrzymali 30-latka, który był poszukiwany przez dwie prokuratury. Ponadto podczas kontroli jego mieszkania ujawniono narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania marihuany i uprawy konopi. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
W ubiegły czwartek kryminalni z Warki i Grójca na terenie gminy Chynów zatrzymali 30-letniego poszukiwanego przez policjantów z Piaseczna oraz Prokuraturę z Piaseczna i Kłodzka. W miejscu zamieszkania poszukiwanego policjanci ujawnili w doniczkach krzewy konopi oraz kilka gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi.
Następnego dnia po zatrzymaniu usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy kopii wbrew przepisom ustawy. Ponadto zatrzymany usłyszał zarzuty za przestępstwa popełnione na terenie powiatu piaseczyńskiego dotyczące niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz narkotyków. Posiadanie narkotyków oraz ich uprawa zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Agnieszka Wójcik
10 godzin temu
Mieszkańcy gminy Chynów wybiorą nowego wójta. Jest termin
13 godzin temu
Liga okręgowa: Polonia Iłża – Mazowsze Grójec 0:1
18 godzin temu
W ciągu kilkunastu godzin troje kierowców straciło uprawnienia
21 godzin temu
Zmiana na kluczowym stanowisku w grójeckim szpitalu
21 godzin temu
Ogłoszenia