W poniedziałek w Starostwie Powiatowym podpisano umowy na kompleksową termomodernizację budynków Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu oraz Zespołu Szkół im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec” w Grójcu.
Powiat Grójecki, aby wykonać inwestycje skorzystał z instrumentu finansowego prowadzonego przez Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy, który zakłada wspieranie tego typu działań poprzez udzielanie niskooprocentowanych pożyczek na termomodernizację budynków i obiektów użyteczności publicznej.
Wartość inwestycji to ponad 7,8 mln zł. Zgodnie z dokumentacją przetargową prace mają potrwać około 8 miesięcy.












12 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
13 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia