W dniach 11-12 stycznia biegnie sztafeta WOŚP. Rusza z Knurowa i dobiega do Warszawy, gdzie łączy się z biegiem "Policz się z cukrzycą". W tym roku do biegu zaproszeni zostali dwaj reprezentanci powiatu grójeckiego.
Sztafeta pokonuje w dwa dni około 350 km podzielone na dwa etapy. Do biegu w tym roku zaproszeni zostali przedstawiciele Grójca i powiatu grójeckiego: Jacek Chałupka i Krzysiek Chałupka (po raz kolejny) oraz Ireneusz Wojciechowski (pierwszy raz).
Więcej informacji:
http://www.sztafeta.knurow.info/













12 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia