Burmistrz Gminy i Miasta Grójec informuje, że w dniu wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, tj. 18 maja 2025 roku (niedziela), zapewniony zostanie bezpłatny przewóz pasażerski na terenie Gminy Grójec.
Z transportu mogą skorzystać wszyscy wyborcy w celu dojazdu do siedziby obwodowej komisji wyborczej oraz powrotu do miejsca zamieszkania.
Rozkład jazdy autobusów świadczących usługi bezpłatnego transportu pasażerskiego dla mieszkańców Gminy Grójec znajduje się w załączniku do niniejszej informacji.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu i skorzystania z dostępnych udogodnień transportowych.













7 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
9 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia