We wtorek (11 kwietnia) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rusza z remontem mostu nad rzeką Świder w Kołbieli.
Wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Kierowcy będą się poruszali po obiekcie wahadłowo. Dodatkowo ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną, w szczytach porannym i popołudniowym ręczne.
Remont jest realizowany przez Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY. Czas trwania umowy o wartości ok. 3,2 mln zł mija z końcem sierpnia 2023 r.
W zakres robót wchodzi m.in. remont płyty pomostu, przyczółków, filarów, wykonanie izolacji, nowych dylatacji. Na koniec wyremontowana zostanie nawierzchnia na moście i jego dojazdach wraz z wykonaniem oznakowania poziomego.













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
przedwczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia