Mela i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się mieszkaniem wuja. Okazuje się ono nie tylko luksusowe, ale i niezwykłe. Melania zgłębia historię domu i odkrywa, że na ulicy Piusa 17 - dziś Pięknej - przed wojną znajdowała się niemiecka ambasada. Winda, która znajduje się w budynku, nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie: z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku...
Ambassada
29 listopada 2013 r. (piątek), godz. 18.15
30 listopada 2013 r. (sobota), godz. 18.30
1 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 20.45
Kino GOK-u
Bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

Opracował: Grzegorz Rylski na podstawie materiałów dystrybutora













12 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia