17 grudnia, jak co roku, w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu odbyła się niezwykła akcja „Choinka dla życia”.
Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Narodowym Centrum Krwi oraz Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Dzięki zaangażowaniu Klubu HDK-PCK „Puls” w Grójcu oraz Nadleśnictwie Grójec w ciągu zaledwie jednego dnia udało się zebrać aż 22 500 ml krwi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom oraz organizatorom za piękną, pełną solidarności akcję na terenie naszej gminy.













10 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia