Święto Kwitnących Jabłoni 2018 - niedziela
W niedzielę wystąpili Michał Milowicz, Aleksandra Szwed i grupa Lady Pank. Wcześniej scenę opanowali laureaci grójeckich festiwali. Imprezę prowadził Paweł BIBa Binkiewicz. Patronat medialny Grojec24.net. Zdjęcia wykonane przez Adriana Nojka (www.nojekfotograf.pl).




























8 dni temu
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
9 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
11 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
11 dni temu
Ogłoszenia