W niedzielne popołudnie 7 września Starostwo Powiatowe wraz z dziesięcioma samorządami zorganizowały Dożynki Powiatu Grójeckiego. Wydarzenie to odbyło się po raz pierwszy w Grójcu na zrewitalizowanym terenie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Piotra Skargi. Było więc okazją do oficjalnego otwarcia obiektu.
Dożynki Powiatu Grójeckiego i otwarcie amfiteatru






























































































wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
8 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia