80. rocznica wybuchu II Wojny Światowej - obchody w Grójcu
Z okazji 80.rocznicy wybuchu II Wojny Światowej na Placu Wolności w Grójcu odprawiona została msza św. polowa, odbył się apel pamięci zgodnie z ceremoniałem wojskowym z udziałem Orkiestry Wojskowej Garnizonu Dęblin oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i partyzanckich ze stowarzyszeniem Fletnia Pana.



































wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
8 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia