W środę po godzinie 16.00 na trasie S7 Grójec - Białobrzegi w kierunku Radomia (426,3 km) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów.
Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Grójcu, droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Objazd wyznaczono drogą lokalną od węzła Skurów. Utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.