W środę po godzinie 16.00 na trasie S7 Grójec - Białobrzegi w kierunku Radomia (426,3 km) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu poinformował, że w związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na stacji uzdatniania wody „Stokowa” w dniach 27.05-30.05.2025 r. mogą wystąpić braki lub ograniczenia w dostawie wody.
W ubiegłym tygodniu kierowcy poruszający się drogami powiatu grójeckiego mieli okazję spotkać patrole Wydziału Ruchu Drogowego z grójeckiej komendy działające w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED. Mundurowi zatrzymali 3 prawa jazdy i 5 dowodów rejestracyjnych.
Wizyta w Sądzie Rejonowym w Grójcu z okazji Dnia Wymiaru Sprawiedliwości stała się dla uczniów klas VII i VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi czymś więcej niż tylko szkolną wycieczką. To była prawdziwa lekcja życia – pełna emocji, refleksji i ważnych wartości obywatelskich.
Nowe place zabaw, obiekty sportowe , remonty strażnic, świetlic wiejskich i kapliczek, stroje ludowe i wozy strażackie czy wsparcie młodzieży i seniorów – to tylko przykłady inwestycji, które otrzymają pomoc województwa. Pierwsze nabory rozstrzygnięte! Co powstanie w regionie żyrardowskim?
W niedzielę około godziny 10.01 na drodze ekspresowej S7 w miejscowości Widów doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów.
W piątek 23 maja odbyła się uroczystość otwarcia zrewitalizowanego budynku Dworca Kolejki Wąskotorowej, który od teraz pełnić będzie nową funkcję jako filia Grójecki Ośrodek Kultury.
W czwartek, 22 maja 2025 r., w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Radomiu została podpisana umowa o dofinansowanie trzech ważnych zadań, które będą realizowane na terenie Gminy Grójec. Łączna wartość pozyskanych środków przekracza 350 tys. zł, a każde z działań bezpośrednio wpłynie na poprawę...
Zapraszamy do udziału w sondzie Grojec24.net przed drugą turą wyborów prezydenckich. Wyniki przedstawimy w przyszły czwartek 29 maja.
W dniach 12 – 18 maja grójecka grupa SPEED skontrolowała ponad 100 kierujących, ujawniając przy tym 107 wykroczenia. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.
W starciu finałowym, zakończonym duszeniem zza pleców już w pierwszej rundzie pokonał rywala, sięgając tym samym drugi raz z rzędu po tytuł Mistrza. Kapral Mateusz Hamerski - żołnierz 63 Batalionu Lekkiej Piechoty w Nowym Mieście nad Pilicą wchodzącego w skład 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej obronił tytuł Mistrza Polski...
4 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
6 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia