W ramach współpracy między resortowej, na podstawie zawartych porozumień w Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej odbyły się ćwiczenia, w których uczestniczył...
Liczba ozdrowieńców w powiecie grójeckim wzrosła do 175. W ciągu ostatniej doby nie stwierdzono żadnego nowego przypadku zakażenia.
Policjanci z Nowego Miasta nad Pilicą zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z narkotykami. Pierwszy marihuanę miał przy sobie, drugi w samochodzie. Nielegalne środki ukryli w paczkach papierosów. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
W związku z napływającymi sygnałami mieszkańców gminy Pniewy, które były nanoszone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dzięki współpracy z miejscowym urzędem gminy dzielnicowy po raz kolejny pomógł w usunięciu i ustaleniu sprawcy nielegalnie gromadzonych odpadów.
Do 151 wzrosła liczba osób, które pokonały koronawirusa w powiecie grójeckim.
W poniedziałek 4 maja dotarły do Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu darmowe maseczki wielokrotnego użytku, zamówione przez Burmistrza Dariusza Gwiazdę jeszcze w marcu na początku pandemii poprzez formularz internetowy inicjatywy MaseczkidlaPolski.pl Fundacji Lerte.
Grójeccy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą zabezpieczyli blisko 60 tysięcy papierosów i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymali także 38-letnią kobietę. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego w tej sprawie wynosi prawie 66 tysięcy złotych.
Policjanci w Mogielnicy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli w marketach artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol, usłyszeli zarzuty kradzieży za co kodeks karny przewiduje karę od trzech miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Po raz pierwszy od ponad tygodnia potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie grójeckim. Są też dobre informacje: do zdrowia wróciło 75 osób.
W Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) powrócono do pierwotnych godzin pracy, czynny jest 3 razy w tygodniu:
wczoraj, 20:46
Ćwiczenia prowokacyjne w jednostce wojskowej w Grójcu. To był popis Pogody!
wczoraj, 15:21
Volkswagen Polo wpadł do rowu. Kierowca i pasażerowie byli pod wpływem alkoholu
przedwczoraj, 21:08
Volkswagen Polo wpadł do rowu. Kierowca i pasażerowie byli pod wpływem alkoholu
przedwczoraj, 12:48
Grójecka policja ostrzega mieszkańców. Rozpoczął się okres zwiększonej aktywności złodziei
5 dni temu
Ogłoszenia