W sobotę 11 lipca o godzinie 13.00 w miejscowości Pniewy (godz. 13.00) odbędzie się protest przeciwko wariantom 4 i 4B planowanej Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW). Nowa...
Gmina Grójec realizuje kolejne etapy zaplanowanych inwestycji drogowych. W ostatnim czasie zakończono realizacje dróg Głuchów - Podole oraz drogi nr 1654W Kociszew - Mięsy. Kolejne dwie inwestycje przebiegają zgodnie z planowanym harmonogramem.
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłasza nabór na wolne stanowisko Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” w Grójcu.
Publikujemy najnowsze dane sanepidu w Grójcu.
W sobotę sanepid w Grójcu poinformował o potwierdzeniu zakażenia COVID-19 u 46 osób. Jeden chory trafił do szpitala.
Ostatniej doby zakażenie COVID-19 potwierdzono u 69 osób - wynika z piątkowego komunikatu sanepidu w Grójcu. Do 14 wzrosła liczba osób wymagających hospitalizacji.
Ostatni odcinek tegorocznej serii WIEŚci z Mazowsza to podsumowanie tego ciężkiego pandemicznego roku. Roku znaczonego lockdownami i obostrzeniami, ale także wieloma mechanizmami wsparcia rozwoju lokalnych społeczności ze środków budżetu samorządu województwa mazowieckiego.
W ostatnich dniach do Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu trafiło pięć nowych respiratorów wraz z kardiomonitorami. Obecnie w grójeckim szpitalu znajduje się 13 respiratorów.
W czwartkowym komunikacie sanepid w Grójcu poinformował o 52 przypadkach zakażenia COVID-19.
W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych zasad bezpieczeństwa, gmina Grójec ustanawia nowe zasady obsługi interesanta.
Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ) przy parafii Miłosierdzia Bożego otrzymały nowoczesny samochód transportowy do obsługi swoich podopiecznych.
10 godzin temu
Będzie kolejny protest przeciwko OAW. Wariant samorządowy budzi emocje
14 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
Archeolodzy badają początki Mogielnicy. W centrum miasta trwają wykopaliska
4 dni temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
7 dni temu
Ogłoszenia