W związku z trudną sytuacją na stacjach ujęcia wody oraz nieprzestrzeganiem zakazu wykorzystywania wody do celów innych niż socjalno-bytowe informujemy, że system zabezpieczeń...
W środę 6 grudnia, czyli w popularne Mikołajki, o godzinie 18:00 odbyło się uroczyste rozświetlenie choinki i świątecznych ozdób na Placu Wolności w Grójcu.
Do Urzędu Gminy w Błędowie wpłynęła informacja o uszkodzonej lampie w miejscowości Pelinów.
Policjanci z Mogielnicy zatrzymali dwóch obywateli Słowacji, podejrzanych o kradzież paliwa na stacjach w woj. mazowieckim i łódzkim. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Grozi im do pięciu lat więzienia.
Na zły stan ulicy Platynowej w Kobylinie poskarżył się jeden z naszych Czytelników. Burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda zapowiada, że od stycznia 2024 r. magistrat wprowadzi nowe rozwiązanie, dzięki któremu będzie miał większy wpływ na terminowość przy naprawach dróg.
Grójeccy policjanci zatrzymali 20-latka, który był poszukiwany przez policjantów z Warszawy do sprawy pobicia. Podczas legitymowania ujawniono przy nim narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania marihuany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grójcu wspólnie z funkcjonariuszami z całego kraju oraz przedstawicielami innych służb, we wtorek o godzinie 17:00, oddali honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe. Składając hołd poległym policjantom,...
Policjanci z grupy SPEED zwalczają agresywne i niebezpieczne zachowania na drogach. Jednym z nich jest przekraczanie prędkości, które może być zagrożeniem dla innych uczestników ruchu. W minionym tygodniu mundurowi zatrzymali dwoje nieodpowiedzialnych kierowców, którzy pędzili w terenie zabudowanym z prędkością 117 i 124 km/h.
Zima w pełni. Jazda dostosowana do panujących warunków oraz samochód wyposażony w zimowe opony to priorytet. Przecież zależy od tego nasze bezpieczeństwo oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zanim wyruszymy w podróż nie zapomnijmy o odśnieżeniu samochodu.
Wójt Gminy Błędów Mirosław Jakubczak podpisał dziś umowę na rewitalizację centrum Błędowa.
Od listopada Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu dysponuje fabrycznie nowym samochodem operacyjnym marki Skoda Enyaq.
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
12 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia