25 czerwca 2026 r. podczas sesji Rady Miejskiej, radni udzielili Burmistrzowi Gminy i Miasta Grójec zarówno Wotum Zaufania, jak i Absolutorium.
W środę podpisano umowę na przebudowę oddziałów szpitalnych neurologii i rehabilitacji neurologicznej w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu.
Radny województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak będzie doradzać ministrowi obrony narodowej w sprawach związanych z samorządem terytorialnym.
22-letni kierowca BMW w terenie zabudowanym jechał aż o 82 kilometry na godzinę za szybko. Od razu stracił prawo jazdy.
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu poinformował o kolejnym etapie remontu ulicy Laskowej.
Trwa protest na węźle Wiskitki. Rolnicy uniemożliwiają wjazd i zjazd z autostrady A2 oraz spowalniają ruch na DK 50 na odcinku Mszczonów-Sochaczew - informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.
W poniedziałkowe popołudnie w sali bankietowej „21” odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Grójca, Karolem Biedrzyckim. Podczas spotkania przedstawiono kandydatów do Rady Miejskiej oraz program komitetu. Całość wydarzenia zwieńczyła dyskusja.
Od wtorku 12 marca od godz. 12:00 do czwartku 14 marca do godz.12:00, na węźle w Wiskitkach odbędzie się protest rolników - informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.
Województwo mazowieckie znalazło się w pierwszej dziesiątce regionów o wielkim potencjale gospodarczym w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu European Cities and Regions of the Future. To ogromne wyróżnienie, które zbiega się w czasie z obchodzonym w tym roku jubileuszem 25-lecia samorządu województwa i 20. rocznicą wstąpienia Polski...
Mija kadencja samorządów, w tym także samorządu województwa mazowieckiego. Dzięki Państwa zaufaniu, od 14 lat jestem ambasadorem spraw powiatu grójeckiego. Reprezentuję interesy mieszkańców naszego regionu. Od trzech kadencji pełnię również funkcję przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich Mazowsza. Jestem także członkiem...
W ubiegłym tygodniu w sali konferencyjnej grójeckiej komendy odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grójcu podinsp. Radosława Kaczmarka, który odszedł na emeryturę po ponad 32 latach służby. Podziękowania za wieloletnią służbę złożył mł. insp. Wojciech Bednarski, Komendant Powiatowy Policji w Grójcu.
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia