Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza dzieci na Ferie zimowe 2014.
Międzygminnemu związkowi Natura – odpowiedzialnemu od początku roku za gospodarkę komunalną w powiecie grójeckim – nie udało się wyłonić w przetargu firmy, która będzie odbierała odpady z terenu m.in. Grójca. Poinformowała o tym w czwartek gazeta „Nad Wisłą”.
Na najbliższy poniedziałek zaplanowano pierwsze posiedzenie rady miejskiej w tym roku.
Podczas ostatniego posiedzenia radni powiatu grójeckiego większością głosów przyjęli uchwałę budżetową na ten rok.
Burmistrz Grójca ogłosił otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2014 roku przez organizacje pożytku publicznego.
Na oficjalnej stronie internetowej Związku Międzygminnego Natura opublikowano harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w 2014r. w zabudowie jednorodzinnej dla Grójca oraz okolicznych wsi.
Podczas poniedziałkowej sesji Rady Powiatu Grójeckiego doszło do zmiany na stanowisku przewodniczącego. Pełniącego tę funkcję od początku kadencji Witolda Wójcika zastąpił Janusz Karbowiak – dowiedział się Grojec24.net.
Za kilka dni obowiązki związane z gospodarką odpadami na terenie gminy Grójec przejmie Międzygminny Związek Natura. Wyjaśniamy, czym jest i na jakich zasadach działa nowy twór.
Podczas poniedziałkowej sesji radni miejscy jednogłośnie i bez przeprowadzania dyskusji uchwalili przedłożony przez burmistrza budżet gminy na przyszły rok. Na inwestycje będzie w nim 12,5 mln zł.
- Jest pomysł budowania szybkiego tramwaju z Grójca do Piaseczna – ujawnił podczas środowego czatu „Echa Dnia” burmistrz Jacek Stolarski.
3 godziny temu
Nocny zakaz sprzedaży alkoholu w Grójcu. Rada Miejska po raz drugi podjęła decyzję
20 godzin temu
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
22 godziny temu
Jest nowy komunikat sanepidu w sprawie jakości wody w Grójcu
wczoraj, 10:22
Zwrot w sprawie nocnej prohibicji w Grójcu! Jest ruch wojewody
przedwczoraj, 23:57
Ogłoszenia