W wieku 72 lat zmarł śp. ks. Józef Jędrzejewski, były kapelan szpitala w Grójcu i były rezydent parafii św. Mikołaja.
W wieku 72 lat zmarł Ks. kanonik porucznik Józef Jędrzejewski. Pochodził z Żyrówka, ukończył grójeckie liceum, jako alumn seminarium warszawskiego odbywał służbę wojskową w jednostce kleryckiej Szczecin-Podjuchy. Wyświęcony na kapłana w 1975 r. Posługiwał w kilku parafiach archidiecezji warszawskiej. W latach 2007-2014 proboszcz parafii Świętego Ducha w Werdunie, w latach 2014-2022 kapelan grójeckiego szpitala.
Po przejściu na emeryturę zamieszkał w Domu Księży Seniorów w Otwocku. Pogrzeb śp. Ks. Józefa w jego rodzinnej parafii w Prażmowie planowany jest ma sobotę 3 grudnia na godz. 12:00.













8 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia