Grupa Plastyków Ziemi Grójeckiej oraz przyjaciele zapraszają na wystawę swoich prac, która już od kilku lat odbywa się w październiku w Grójeckim Ośrodku Kultury.
W tym roku zaprezentuje się 16 artystów związanych z Grójcem i działalnością artystyczną grupy. Tytuł wystawy "Z miłości do sztuki" jest pretekstem do prezentacji różnorodności działań twórczych, bo każdy artysta ma swój unikalny sposób patrzenia i interpretowania świata, w którym funkcjonuje i z którym się zderza.
Podczas wystawy będzie można obejrzeć prace: Moniki Chojęta, Moniki Feliksiak, Ireny Gnatowskiej, Katarzyny Gruk, Bożeny Grzejszczyk, Barbary Ignacak, Krzysztofa Kacprzaka, Jolanty Lusy, Anny Młyniec, Franciszka Młyniec, Daniela Nowaka, Marty Paszkowskiej, Darii Pelhen, Anny Ryszkowskiej i Karoliny Wróblewskiej.
Wernisaż: 3 października 2025, godz. 18:00, Galeria w Grójeckim Ośrodku Kultury (ul. Piłsudskiego 3, Grójec).












3 godziny temu
Prokuratura zabrała głos w sprawie śmierci 30-latki w grójeckim szpitalu
13 godzin temu
Tragedia po porodzie w Grójcu. Nie żyje 30-latka
14 godzin temu
Tragedia po porodzie w Grójcu. Nie żyje 30-latka
14 godzin temu
Prokuratura zabrała głos w sprawie śmierci 30-latki w grójeckim szpitalu
17 godzin temu
Ogłoszenia