Dla wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii przygotował wyjątkową ofertę na Święto Niepodległości.
Połączenie sportu, patriotyzmu, kultury i dobrej gastronomii, czyli Biegi Niepodległości o puchar burmistrza dla każdego. Można wystartować w 3 biegach:
Bieg Dzieci – 200m (nie wymaga rejestracji, dla wszystkich medale i nagrody)
Bieg Młodzieżowy – 1000m
Bieg Główny – 5km
Na stronie https://www.zmierzymyczas.pl/1552/xxix-bieg-niepodleglosci-o-puchar-burmistrza.html uruchomione zostały zapisy.
Wszyscy uczestnicy biegu głównego wezmą udział w bezpłatnym poczęstunku w Restauracji Hotelu Koszary Arche, gdzie będzie czekała czerlotka (lokalne ciasto) i herbata jesienna.
Tam też odbędzie się dekoracja, a potem wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych na wesoło.
Ruszajcie do zapisów!












17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia