Prezes Klub Strzelecki CEL w Grójcu, Dowódca 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego oraz Dowódca 61. Batalionu Lekkiej Piechoty 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej zapraszają na uroczyste Otwarcie Strzelnicy w Ogrodzienicach obok jednostki wojskowej połączone z Piknikiem Militarnym pod Honorowym Patronatem Ministra Marka Suskiego, Sekretarza Stanu MON Wojciecha Skurkiewicza oraz Burmistrza Gminy i Mias ta Grójec Dariusza Gwiazdy.
PROGRAM WYDARZENIA:
11:00 - 15:30 - Atrakcje militarne, pokazy sprzętu wojskowego, wystawa broni, animacje dla dzieci poczęstunek - grochówka wojskowa, grill, gorące napoje
12:00 - Msza Święta w Kościele Miłosierdzia Bożego w Grójcu w intencji Ojczyzny
13:30 - Uroczyste otwarcie Strzelnicy Klubu Strzeleckiego CEL w Ogrodzienicach
LINK do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/473818096569242/














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia