Trzeci mecz towarzyski podczas przygotowań do nowego sezonu piłkarze Mazowsza Grójec rozegrają na wyjeździe. W Paradyżu zmierzą się z miejscowym IV-ligowcem, którego trenerem jest były szkoleniowiec „żółto-niebieskich” Zbigniew Podsiebierski.
Powoli wyjaśniają się sprawy kadrowe w grójeckim klubie. Jak się okazało wypożyczeni z Pilicy Białobrzegi i Broni Radom obrońca Bartłomiej Rotuski oraz bramkarz Piotr Prasek, jednak nie przeniosą się do Oskara Przysucha, ale nadal reprezentować będą żółto-niebieskie barwy.
W Mazowszu zostaje też napastnik Rafał Sobczak, który nie porozumiał się z Mszczonowianką Mszczonów.
Mecz z KS Paradyż w sobotę o godzinie 11.00.
mat













12 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia