• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Trakt Królewski w Grójcu

Trwa akcja Znicz 2014

  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami

Od piątku na Mazowszu trwają policyjne działania „Znicz 2014”. Do soboty policjanci odnotowali 7 wypadków drogowych, w których dwie osoby zginęły. Zatrzymano też 26 nietrzeźwych kierujących.

Trwają  działania „Znicz 2014”. Na drogach województwa mazowieckiego widać znacznie więcej patroli. Policjanci kontrolują prędkość, używanie pasów bezpieczeństwa oraz to, w jaki sposób przewożone są dzieci. Sytuacja na drogach monitorowana jest przez policyjny śmigłowiec.  Wszędzie tam gdzie jest to konieczne dla usprawnienia ruchu policjanci drogówki prowadzą ręczną regulację. Głównym zadaniem patroli pełniących służbę przy cmentarzach oraz na głównych ciągach komunikacyjnych jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Pomagają też w wielu innych sytuacjach. Zawsze, gdy na drodze pojawi się jakiś problem, można zwrócić się o nich o pomoc.

Niestety, mimo apeli o rozwagę i ostrożną jazdę na mazowieckich drogach doszło do tej pory do siedmiu wypadków drogowych. Rannych zostało w nich 7 osób, dwie zginęły. Osoby zabite to piesi. Obydwa zdarzenia miały miejsce w nocy.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w powiecie płońskim, gdzie na drodze powiatowej potrącony został 53-letni mężczyzna.

Do kolejnego wypadku doszło w powiecie kozienickim, gdzie 18-latek kierujący BMW potracił 25-letniego mężczyznę.

Funkcjonariusze zatrzymali też 26 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich, wczoraj na drodze krajowej nr 7, w miejscowości Barak staranował trzy pojazdy. 44-latek, który kierował dostawczym volkswagenem najechał na pojazdy stojące w korku. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w areszcie.

W tego typu sytuacjach, zwłaszcza, gdy dochodzi do zagrożenia bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego policjanci będą bezwzględnie egzekwować obowiązujące przepisy. Nie można, więc liczyć na ich pobłażliwość, gdy narażane jest ludzkie życie lub zdrowie.

Zespół Prasowy KWP zs w Radomiu /A,L.

Czytaj więcej
Akcja „Znicz” na grójeckich drogach - podsumowanie

Aktualności

Akcja „Znicz” na grójeckich drogach - podsumowanie

Tegoroczna akcja „Znicz” na grójeckich drogach przebiegła spokojnie. Grójecka Policja nie odnotowała zbyt wielu zdarzeń.

Tagi:




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne






Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę