Burmistrz Gminy i Miasta Grójec oraz Grójecki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na Wigilię Miejską oraz świąteczne zakupowe szaleństwo podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
W dniach 15-17 grudnia na Placu Wolności w Grójcu będziecie mogli odwiedzić świąteczne stoiska, gdzie znajdziecie nie tylko doskonałe pomysły na gwiazdkowe prezenty, ale również ręcznie robione ozdoby choinkowe i cały szereg regionalnych przysmaków.
Jarmark zakończony będzie 17 grudnia Wigilią Miejską, która rozpocznie się o godzinie 13:00.
W programie Wigilii m.in.: kolędowanie z Chórem Miasta Grójec, solistami, scholą "Fletnia Pana" oraz Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP Grójec, koncert folkowej kapeli "Góralska Hora", a także moc atrakcji w postaci dmuchanej kuli śnieżnej, Świętego Mikołaja, karuzeli weneckiej, świątecznego poczęstunku oraz rodzinnych warsztatów świątecznych.














10 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
11 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia