Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał podziału czwartej ligi na dwie grupy po 18 drużyn - informuje "Echo Dnia". Grójeckie Mazowsze tradycyjnie trafiło do grupy południowej.
Grupa południowa: Zwolenianka Zwoleń, Hutnik Warszawa, KS Raszyn, KS Konstancin (beniaminkowie), Żyrardowianka Zyrardów, Mazur Karczew, Pogoń Grodzisk Mazowiecki (spadkowicze), Mszczonowianka Mszczonów, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Energia Kozienice, Szydłowianka Szydłowiec, Orzeł Wierzbica, Sparta Jazgarzew, Okęcie Warszawa, Znicz II Pruszków, Wilga Garwolin, Mazowsze Grójec, Oskar Przysucha.
Grupa północna: Korona Szydłowo, Skra Drobin, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Nadnarwianka Pułtusk (beniaminkowie), Bug Wyszków, Wisła II Płock, Mławianka Mława, Błękitni Raciąż, MKS Ciechanów, KS Łomianki, MKS Przasnysz, Narew Ostrołęka, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Huragan Wołomin (spadkowicz), Błękitni Gąbin, Olimpia Warszawa, Wkra Żuromin, Victoria Sulejówek/Bzura Chodaków.
mat, echodnia.eu













10 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia