Zapraszamy mieszkańców Grójca i okolic na ostatnią w tym sezonie Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się w sobotę, 27 września 2025 r., w godzinach 10:00–15:00 na terenie hali „Spartakus” w Grójcu.
To wyjątkowa okazja, aby:
- sprzedać niepotrzebne rzeczy i dać im drugie życie,
- spotkać się z innymi mieszkańcami,
- znaleźć prawdziwe skarby w atrakcyjnych cenach.
Nie trzeba się wcześniej zapisywać – wystarczy przyjść i dołączyć do wydarzenia jako wystawca lub kupujący.
Regulamin wydarzenia dostępny jest w załączniku.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 48 385 93 21.
Do zobaczenia na hali Spartakus!













6 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia