W poniedziałek rozpoczął się odbiór końcowy nowego boiska piłkarskiego ze sztuczna nawierzchnią syntetyczną przy ulicy Laskowej w Grójcu - informuje oficjalna strona grójeckiego magistratu.
Pod koniec czerwca boisko zostało sprawdzone przez belgijskich przedstawicieli FIFA. Na miejscu pobrali oni próbki do badań laboratoryjnych i przeprowadzili szereg testów, które pozwolą na to, aby obiekt w Grójcu otrzymał certyfikat FIFA 2 Star.
Wykonawcą inwestycji była firma ZIEL-BUD” Wojciech Rukat z Warszawy, a jej całkowity koszt wyniósł 2,2 mln zł. Na tę inwestycję gmina otrzymała z Ministerstwem Sportu dotację w wysokości 632 tys. zł.
Uroczyste otwarcie nowego boiska odbędzie się we wrześniu.
(ma, grojec.eu)













7 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia