Dowódca Garnizonu Grójec, Starosta Powiatu Grójeckiego, Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zapraszają mieszkańców do wspólnego upamiętnienia bohaterów podziemia niepodległościowego w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Uroczystości odbędą się w piątek 28 lutego 2025 r.
Program obchodów:
10:00 – Msza Święta w intencji Żołnierzy Wyklętych w kościele św. Mikołaja w Grójcu,
10:45 - przemarsz pod Pomnik na Placu Wolności,
11:00 – uroczystości patriotyczne na Placu Wolności.
Zachęcamy do udziału, by wspólnie uczcić pamięć bohaterów, którzy oddali życie za wolną Polskę.














11 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia