W poniedziałkowy (27.05) wieczór w Worowie doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem 34-latek trafił do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn tego nieszczęśliwego wypadku.
Około godziny 20 dyżurny grójeckiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty, który z niewyjaśnionych na tą chwilę przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w ogrodzenie. Na miejscu zdarzenia pracowali grójeccy policjanci wspierani przez strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala w Grójcu. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy, posiadał też uprawnienia do kierowania motocyklem.
Sezon motocyklowy dopiero się zaczął, a niemal codziennie w całym kraju dochodzi do zdarzeń z użytkownikami jednośladów. Brawura, prędkość i brak koncentracji negatywnie wpływają na bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, by szanować nawzajem swoją obecność, nie przeceniać swoich umiejętności i stosować się do przepisów ruchu drogowego.
mł. asp. Agata Sławińska
Do grójecki
3 czerwca 2024, 18:36
To drugie.
grójecki
2 czerwca 2024, 19:22
Nie wiadomo co gorsze: wypadek czy to że, trafił w ręce grójeckich konowałów