• Trakt Królewski w Grójcu
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec

Niebo w gębie w kinie pod chmurką - SEANS ODWOŁANY

  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche

Sobotni seans w Letnim Kinie Plenerowym, pokaz francuskiego filmu "Niebo w Gębie" został odwołany z powodu fatalnych warunków pogodowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie w następny weekend!

Oparty na prawdziwej historii opowiada o losach Hortensy Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, która otrzymuje propozycję pracy w Pałacu Elizejskich. Bohaterka ma zostać osobistym kucharzem prezydenta Francji, François Mitteranda i przejąć odpowiedzialność za menu. Kobieta na nowym stanowisku musi walczyć o autorytet wśród pracowników oraz o sympatię dyplomatów.

Wstęp na teren imprezy wolny!

Letnie Kino Plenerowe zostało zorganizowane, albowiem trwa generalny remont Grójeckiego Ośrodka Kultury. Budynek właśnie jest modernizowany, wiele pomieszczeń, jak sala widowiskowa, zostanie przeprojektowanych, wymienione zostaną m.in. fotele i powiększona łazienka! Ponowne otwarcie GOK-u odbędzie się jesienią.




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.




  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Miejsce na Twoją reklamę

Popularne





  • Miejsce na Twoją reklamę

Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia